Potrzebujemy drugiego człowieka, aby stać się człowiekiem.
Potrzebujemy pożywienia, aby żyć.
Potrzebujemy słowa pisanego, aby nakarmić naszą duszę, poszerzyć wiedzę, rozbudzić wyobraźnię, a przede wszystkim własną wrażliwość.
Dlaczego nie czytamy?

wtorek, 23 lutego 2016

Niebieskie migdały - Katarzyna Zyskowska-Ignaciak


Katarzyna Zyskowska-Ignaciak
Niebieskie migdały
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Ilość stron: 302
Luty 2011
ISBN: 978-83-10-11870-7
Oprawa: miękka

Powieść bardzo lekka i zabawna, opowiadająca o młodej dziewczynie, która ulegając urokowi przystojnego faceta przewróciła swoje życie do góry nogami. Ina wpakowała się bowiem w romans z prezenterem telewizji śniadaniowej. Kochaś dowiedziawszy się, że będzie ojcem wyszedł do kiosku i nie wracał przez parę miesięcy. Ina w tym czasie rodzi pięknego Kajtusia i od nowa stara układać sobie życie. Samotnej mamie nie jest łatwo, ale z racji tego, że ma wspaniałych przyjaciół, kochających rodziców z ekscentryczną mamusią na czele, super babcię i wspaniałych sąsiadów, więc nie idzie jej najgorzej i powoli zaczyna wychodzić na prostą.
Codzienność samotnej mamy, perypetie z nową pracą, rosnący i coraz bardziej absorbujący synuś, to wszystko składa się na fajną i wbrew pozorom, bardzo zabawną historię, którą czyta się szybko i z prawdziwą przyjemnością. Oczywiście pojawia się też wspaniały mężczyzna i wszystko dobrze się kończy. Pełen relaks, cóż więcej trzeba?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...